יעוץ ותהליכים פרטניים

המסלולים המפורטים בעמוד זה הם מסלולים אישיים ופרטניים שבהם העבודה היא מול הורה אחד או זוג הורים בלבד, ולא כחלק מקבוצה.

שיחת יעוץ חד פעמית – שיחה חד פעמית (לא חלק מתהליך) שאורכה כשעה אותה אנחנו מקיימים טלפונית או און ליין. בשיחה תוכלו לשאול אותי בכל תחום שתבחרו מתחומי העיסוק שלי ותקבלו תשובות נקודתיות לבעיות שתעלו. לשיחה כזו כדאי להגיע מוכנים עם בעיה ספציפית ודוגמאות לבעיה שאתם מתארים כדיי שאוכל להבין את מקור הבעיה ולתת לכם מענה מדויק ככל שניתן. השירות מתאים למי שמרגיש שהתחום בו הוא חווה קשיים הוא מצומצם ולא חלק מבעיה מערכתית.

"המסלול הקל" – מסלול הנחיית הורים המתחיל באבחון המצב המשפחתי דרך שאלון עליו אתם עונים. לאחר הניתוח אני יוצרת לכם תוכנית עבודה מפורטת ומותאמת אישית בהתאם לניתוח השאלון שלכם. את התוכנית המפורטת אני מעבירה לכם בפגישה שניתן לקיים און ליין, טלפונית או פנים אל פנים. לאחר הפגישה אני שולחת לכם את התוכנית המפורטת להמשך עבודה עצמית שלכם. התוכנית מתאימה למי שמרגיש שזקוק רק להכוונה קלה ויוכל להסתדר וליישם לבד. בנוסף, המסלול מתאים למי שכרגע לא מסוגל להתחייב לתהליך הליווי הרגיל שדורש השקעה יום-יומית. במידת הצורך, ניתן להרחיב את המסלול הקל למסלול הרגיל.

"המסלול הרגיל" – מסלול הנחיית הורים שהוא הרחבה של המסלול הקל. בתהליך במסלול הרגיל אתחיל באבחון המצב המשפחתי דרך שאלון עליו אתם עונים, יצירת תוכנית עבודה מותאמת אישית. את תוכנית העבודה אני מעבירה לכם בפגישה שיכולה להיות און ליין, טלפונית או פנים אל פנים. לאחר שאני מעבירה לכם את התוכנית בפגישה, אני מעבירה לכם אותה במייל ואנחנו מתחילים לעבוד יחד בליווי אישי וצמוד. הליווי כולל דיווח יום-יומי שלכם ומענה יום-יומי שלי בהתאם לדיווח שלכם. בליווי ננתח מצבים אמיתיים מהחיים שלכם ונדע להתאים את הפתרון לבעיה תוך הסברים מפורטים. בנוסף, אני זמינה לכם טלפונית ובוואטסאפ לאורך כל תקופת התהליך. לרוב הזמן הנדרש עד להטבה משמעותית במצב ועד שההורים מרגישים שאינם זקוקים לליווי ושהם מסתדרים ומתמודדים כהלכה הוא 3-4 שבועות. התהליך מתאים למי שרוצה להבין את הסיטואציות השונות עם הילדים שלו לעומק, רוצה ללמוד להתמודד עם מצבים שונים מתוך הבנה אמיתית ולא מתוך ניחוש. בנוסף, התהליך מתאים למי שמסוגל להתחייב לתהליך מעמיק וזמינות יום-יומית שכן הצלחת התהליך תלויה במידה רבה בשיתוף הפעולה של ההורים.

מעוניינים ביעוץ פרטני? השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

מוזמנים גם ליצור איתי קשר דרך מספר הטלפון שלי 052-3651027. ניתן להתקשר בשעות הפעילות או לשלוח הודעה/וואטסאפ בכל שעה ואענה בהקדם.

WordPress.com. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: